1 190,00 Kč CZK

Účet s touto e-mailovou adresou již existuje. Jste to vy?

Přihlásit se

Jak na technologie a děti (0 - 6 let)

Jste rodičem malého dítěte, nebo jedno čekáte a ptáte se, jak okolo dětí technologie používat? Kdy se mohou začít dívat na pohádky, nebo hrát hry? Jak je to se vzdělávacími aplikacemi pro děti, opravdu je něco naučí, nebo je to spíš jeden velký marketing? Máte strach, že vaše děti konzumují her nebo videí přespříliš? Hádáte se denně o tablet nebo youtube a už vás to prostě nebaví? Obáváte se jejich záchvatů vzteku, které mají, když vypnete televizi, nebo jim seberete tablet?

Tenhle kurz má pro vás odpovědi a vysvětlení! Byl vytvořen pro rodiče dětí do šesti let a nastávající rodiče, kteří chtějí nastolit udržitelná a zdravá pravidla pro používání technologií u nich doma.

Zdravý přístup k technologiím je možný, naučte jej sami sebe i své děti.

  

 

Kurz můžete zaplatit kartou, nebo bankovním převodem. Platbu kartou můžete provést na této stránce vpravo, pokud chcete platit převodem, napište nám na [email protected] 

Co lidé o kurzu říkají:

Na malé ploše jsou zde shrnuty všechny podstatné informace v kontextu, ale bez zbytečných akademických detailů.

Lenka, maminka chlapečka

Skvělý návod a pohled na práci s technologiemi pro rodiče. Vše je srozumitelné a podložené vědeckými studiemi.

Eva, maminka holčičky 2

Děkuji za kurz. Bylo to pro mně přehledné, vědeckými výzkumy podložené shrnutí základních pravidel a doporučení jak děti bezpečně provést technologickou džunglí.

Jarka, maminka dvou dětí (2 roky a 3 měsíce)