1 590,00 Kč CZK

Účet s touto e-mailovou adresou již existuje. Jste to vy?

Přihlásit se
1ovxb9efrbywmepqqrna 5f85e47a 61f4 41e7 aae9 3d1de8235e15

Jak na technologie a děti (7 - 12 let) - dárkový poukaz

Chcete pomoci svým blízkým při navigování jejich dětí v digitálním světě? Online kurz je skvělá příležitost pro smysluplný dárek! 

Jak to funguje? Po dokončení platby na této stránce Vám do emailu dorazí dárkový poukaz, který stačí pouze přeposlat do emailové schránky jako dárek. Obdarovaný si pak pomocí unikátního kódu z poukazu vytvoří vlastní přístupové údaje a může začít studovat. 

O kurzu: Pozorujete doma své děti, jak hrají hry, dívají se na YouTubery, baví se s kamarády raději přes obrazovku? Nerozumíte tomu? Nebo byste si prostě raději představovali, že svůj volný čas budou trávit jinak, ale nejde Vám je k tomu přimět? Tenhle kurz má pro vás odpovědi a vysvětlení! Byl vytvořen pro rodiče dětí od sedmi let, kteří chtějí nastolit udržitelná a zdravá pravidla pro používání technologií u nich doma.

Zdravý přístup k technologiím je možný, naučte jej sami sebe i své děti.

 

 

Více o kurzu naleznete zde

 
Pokud máte další dotazy, ozvěte se nám na [email protected]

Kurz můžete zaplatit kartou, nebo bankovním převodem. Platbu kartou můžete provést na této stránce vpravo, pokud chcete platit převodem, napište nám na [email protected] 

Co lidé o kurzu říkají:

Děkuji za kurz, doma jsme bojovali s tím, že syn chtěl hrát neustále počítačové hry. Díky kurzu jsme vyzkoušeli mluvit o věcech jinak, nastavit pravidla a vše moc dobře funguje. Kurz je velice praktický a shrnuje důležitá fakta.

Radek, syn 7 let